Vecumnieku novada pavasara kauss spiningošanā tautas klasē – 2018

Popularizējot neolimpisko sporta veidu attīstību novadā, Vecumnieku novada Dome, kopā ar biedrībām “Carp Team Latvia” un „MB Carp Collection Latvia”, kā arī lauku tūrisma un atpūtas parku “Makšķernieku paradīze”, 14. aprīlī rīko jau par tradīciju kļuvušās sacensības spiningošanā tautas klasē. Sacensībās piedalās dalībnieki no 16 gadu vecuma. Dalības maksa – Eur 5.00 no dalībnieka. ( 1. grupas invalīdiem uzrādot apliecību – dalība ir bezmaksas ).

Sacensību nolikums apskatāms šeit…

Sacensības notiks Valles pagasta lauku tūrisma un atpūtas parka „Makšķernieku paradīze” ūdenskrātuvē. Pavasara kausa sākums ir plkst. 08:00, bet ierašanās no plkst. 07:00 līdz 07:45. Pēc sacensībām, no plkst. 13:00, paredzēta „Paradīzes” zupas baudīšana, bet ap plkst. 13:30 uzvarētāju apbalvošana.

Reģistrācija dalībai sacensībās:
– aizpildot anketu ( zemāk );
– reģistrējoties lauku tūrisma un atpūtas parka “Makšķernieku paradīze” veikalā;
– sūtot pieteikumu uz e-pastu: burtukalps@inbox.lv.

Reģistrējoties sacensībām OBLIGĀTI jānorāda dalībnieka vārds, uzvārds, tālruņa numurs un e-pasta adrese. Sacensībās piedalās dalībnieki no 16 gadu vecuma. Dalības maksa – Eur 5.00 Kā reģistrācijas apliecinājumu Jūs saņemsiet apstiprinājumu savā e-pastā. Ja esat reģistrējušies dalībai sacensībās, bet kādu iemeslu dēļ netiekat uz sacensībām, lūgums  paziņot par to organizatoriem telefoniski!

Jūsu vārds un uzvārds (obligāts)

Jūsu tālruņa nummurs (obligāts)

Jūsu e-pasts (obligāts)

Tēma

Jūsu ziņa


P.S. Ūdenskrātuves specifikas dēļ, dalībnieku skaits ir ierobežots – maksimums 60 dalībnieki. Tiklīdz sasniegts maksimālais dalībnieku skaits, reģistrācija tiek pārtraukta un informācija ievietota Vecumnieku novada domes un lauku tūrisma un atpūtas parku “Makšķernieku paradīze” mājas lapās.

       

Sacensību nolikums apskatāms šeit…

Sacensību organizatoru vārdā – Agris Rāgs, tālr. 22020640, agris.rags@vecumnieki.lv

 

Comments are closed.